Rutinska pobjeda

Široki Brijeg uvjerljiv protiv Neretvanca u prvoj pripremnoj utakmici

Jedini pogodak za goste postigao je Širokobriježanin Ante Grbešić u 73. minuti utakmice.
Sport / Nogomet | 19. 01. 2019. u 17:24 Ivan KRALJEVIĆ | Bljesak.info

U prvom pripremnom susretu u okviru zimskih priprema momčad Širokog Brijega rutinski je svladala momčad hrvatskog trećeligaša iz Opuzena s uvjerljivih 4:1.

Pogotke za pobjedu momčadi s Pecare postigli su Borna Petrović u 32. minuti, Marin Popović u 42. minuti, Domagoj Marušić u 58. minuti i Dražen Bagarić u 85. minuti utakmice. Jedini pogodak za goste postigao je Širokobriježanin Ante Grbešić u 73. minuti utakmice.

Trener Goce Sedloski u današnjem je susretu u prvom poluvremenu poslao momčad u sastavu: Zlomislić, Ćorluka, Hrkać, Barišić, Marković, Enin, Marić, Vukoja, Babić, Popović i Petrović. Drugo poluvrijeme igrali su: Bilobrk, Ćorić, Hrkać (od 60. Vištica), Perković, Kvesić, Kožul, Begonja, Eliomar, Stanić, Marušić i Bagarić.

U današnjoj utakmici bili su pošteđeni Bernardo Matić, Dominik Kovačić, Tomislav Turčin, Petar Franjić, Zvonko Pamić i Stipe Jurić koji su odradili trening.