1:1

Široki Brijeg remizirao sa Željezničarom u generalci na Pecari

Unatoč terenskoj nadmoći i velikom broju stvorenih prilika, Širokobriježani u generalci pred Europsku ligu nisu uspjeli ostvariti pobjedu.
Sport / Nogomet | 04. 07. 2019. u 22:33 Bljesak.info

Široki Brijeg i Željezničar odigrali su neodlučeno (1:1) u pripremnom susretu igranom u četvrtak navečer na stadionu Pecara u Širokom Brijegu.

Oba pogotka na susretu pala su u drugom poluvremenu. Sinan Ramović je u 66. minuti doveo goste u vodstvo, a za poravnanje i konačan rezultat pogodio je Zvonimir Vukoja u 83. minuti na asistenciju Alena Jurilja.

Široki Brijeg u četvrtak, 11. srpnja, u 21:00 sat na Pecari dočekuje kazahstanski Kairat u prvom susretu prvog kola kvalifikacija za Europsku ligu.

NK Široki Brijeg: Zlomislić (od 76. Miškić), Kvesić (Barišić), Matić (od 63. Hrkać), Kovačić (od 76. Mašić), Ćorić (od 63. Cipetić), Enin (od 76. Knežević), Stanić (od 63. B. Vukoja), Babić (od 55. Z. Vukoja), Jović (od 63. Marušić), Franjić (od 46. Marić), Bagarić (od 70. Jurilj).

FK Željezničar: Erić (od 46. Kjosevski), Stevanović (od 70. Šehić), Sipović (od 46. Hajdarević), Osmanković, Stanić (od 46. Pavić), Sadiković, Bojo (od 46. Alispahić), A. Zec (od 46. Ramović), Mujezinović (od 70. Dacić), Zajmović (od 46. Veselinović), Krpić (od 46. E. Zec).