Susret starih rivala na Mokrom Docu

Široki Brijeg remizirao s federalnim drugoligašem Posušjem

Otvaranje utakmice dalo je naslutiti na golijadu, no napadači su u nastavku zakazali.
Sport / Nogomet | 09. 08. 2019. u 19:55 Bljesak.info

Nogometaši Širokoga Brijega odigrali su neodlučeno (2:2) protiv federalnog drugoligaša Posušja u prijateljskom susretu odigranom na stadionu Mokri Dolac u Posušju.

Otvaranje utakmice dalo je naslutiti na golijadu, no napadači su u nastavku zakazali.

Stipe Jurić je u 9. minuti doveo Širokobriježane u vodstvo dok je Alen Jurilj u 11. minuti pogodio za 2:0. Posušje je ekspresno izjednačilo već u 13. minuti kada je strijelac bio Dominik Begić.

Konačnih 2:2 postavio je Širokobriježanin Jure Glavina u 73. minuti koji je tako zabio svom bivšem klubu.

HŠK POSUŠJE: Galić, Musa, Crnogorac, M. Jukić, T. Milićević, Landeka, Soldo, Mandurić, Bešlić, Glavinfsa, D. Begić (još su igrali: Čamber, Kovač, Pišković, I. Milićević, Z. Begić, Markota, Bakula, P. Galić, V. Galić, L. Jukić). Trener: Leo Slišković

NK ŠIROKI BRIJEG: Miškić, Marušić, Hrkać, Matić, Barišić, Mašić, B. Vukoja, Z. Vukoja, Franjić, Jurić, Jurilj (još su igrali: Pehar, Kovačić, Cipetić, Ćorić, Stanić, Enin, S. Marić, Gbakle, Jović, Bagarić). Trener: Denis Ćorić