Golijada

Široki Brijeg remijem u Bijeljini ostao na četvrtom mjestu

Ovim remijem Široki Brijeg se bodovno izjednačio sa Sarajevom, no ostao je na četvrtom mjestu zbog lošije gol razlike.
Sport / Nogomet | 20. 05. 2018. u 19:07 Bljesak.info

Radnik i Široki Brijeg odigrali su 3:3 u posljednjem 10. kolu Lige za prvaka BiH igranom u Bijeljini.

Ovim remijem Široki Brijeg se bodovno izjednačio sa Sarajevom, no ostao je na četvrtom mjestu zbog lošije gol razlike. No, Europa je otprije bila osigurana tako da su gosti s Pecari u ovom susretu igrali za prestiž.

''Plavo-bijeli'' su imali otvaranje iz snova. Već u 4. minuti Josip Kvesić je sjajno ubacio s lijeve strane, a Dražen Bagarić pored dvojice domaćih braniča glavom pogađa za 0:1.

Radnik je nakon primljenog pogotka preuzeo terensku inicijativu koja im se isplatila u 20. minuti kada su došli do izjednačenja. Beširević je sjajno pucao iz slobodnog udarca, mladi vratar Martin Zlomislić prekrasnom paradom brani, no lopta odlazi do Stojanovića koji pogađa za 1:1.

Domaći u 51. minuti došli do preokreta, a za 2:1 pogodio je Beširević s vrha kaznenog prostora. Samo dvije minute kasnije Široki dolazi do izjednačenja, a ovoga puta strijelac je bio Josip Kvesić koji je prizemnim udarcem matirao vratara Ružića.

Radnik je do novog vodstva došao u 59. minuti, a strijelac za 3:2 bio je Vasić koji je tek ušao i igru.

Konačnih 3:3 svojim drugim pogotkom na utakmici postavlja Dražen Bagarić u 88. minuti.