Posljednja ovosezonska utakmica na Pecari

Široki Brijeg pobjedom nad Radnikom osigurao treće mjesto

Domaći su u vodstvo došli u 16. minuti kada je svoj prvijenac postigao Zvonimir Vukoja na asistenciju Josipa Kvesića.
Sport / Nogomet | 18. 05. 2019. u 19:08 Bljesak.info

Nogometaši Širokog Brijega pobijedili su Radnik 2:1 u susretu pretposljednjeg 32. kola Premijer lige BiH igranom pred 300 gledatelja na stadionu Pecara.

Ovom pobjedom Široki Brijeg je kolo prije kraja osigurao treće mjesto, s obzirom da je Željezničar kod kuće izgubio od Čelika 1:2, a već od ranije je osigurao nastup u kvalifikacijama Europske lige.

U 41. minuti “Plavo-bijeli” su udvostručili vodstvo. Dino Ćorić je odlično ubacio s desne strane, a loptu je glavom u mrežu vratara Lučića zakucao Stipe Jurić.

Momčad iz Bijeljine je ublažila poraz u 90. minuti kada se najbolje u gužvi u šesnaestercu snašao Vladimir Bradonjić.

U posljednjem 33. kolu Široki Brijeg igra u Zenici protiv Čelika.