Antalya

Široki Brijeg bolji od slovačkog Trenčina

Širokobriježani su slavili pobjedu u drugoj pripremnoj utakmici koju su odigrali u Turskoj u sklopu zimskih priprema.
Sport / Nogomet | 31. 01. 2019. u 15:35 Bljesak.info

Nogometaši Širokog Brijega pobijedili su slovački Trenčin 2:1 u pripremnom susretu odigranom u četvrtak u Antalyji.

''Plavo-bijeli'' su u vodstvo došli u 19. minuti kada je pogodio Dražen Bagarić na odličnu asistenciju Bernarda Matića. Stipo Marković je golčinom u 79. minuti povisio na 2:0.

Devetoplasirana momčad slovačkog prvenstva do utješnog pogotka je došla u 93. minuti preko Corryna.

''Mislim da smo odigrali dosta dobru utakmicu, bez nekih startova i incidenata. Važno je da su u ovom razdoblju svi igrači zdravi. I u prvom i u drugom poluvremenu mislim da su dali sve od sebe i da smo zasluženo pobijedili. Isprobao sam 20 igrača i iako ima još do početka prvenstva treba se već pronalaziti prvih 11'', izjavio je nakon utakmice trener Širokog Brijega Goce Sedloski, čiju izjavu je prenijela službena Facebook stranica NK Široki Brijeg.

Sljedeću pripremnu utakmicu Široki Brijeg igra u nedjelju, 3. veljače, s početkom u 15:00 sati po našem vremenu protiv moldavskog prvaka Sheriffa iz Tiraspola kojeg trenira bivši trener momčadi s Pecare Goran Sablić. Utakmicu će prenositi službena klupska televizija NKŠB TV putem svog YouTube kanala.