5:2

SG Staklorad Mostar poražen na otvaranju glavne faze UEFA futsal kupa

Mostarci su poraženi od favorizirane ekipe Araz iz Azerbajdžana sa visokih 5:2.
Sport / Nogomet | 11. 10. 2017. u 17:39 Bljesak.info

Igrači Futsal kluba Mostar SG Staklorad doživjeli su poraz od favoriziranog Araza iz Azerbajdžana rezultatom 5:2, u prvom kolu glavne runde UEFA futsal kupa.

Početak utakmice nije bio dobar za Mostarce, s obzirom da je Araz poveo već nakon 25 sekundi golom Bolinhe.

U nastavku su Mostarci uspjeli izjednačiti golom Vladana Vesića. Do kraja poluvremena su Azerbajdžanci ponovno poveli golom Baghirova. Uslijedio je i gol Gaiewskog za 3:1, što je bio rezultat prvog dijela.

Na početku nastavka gol za 4:1 postigao je Atayev, da bi se pet minuta kasnije u strijelce upisao po drugi put Gaiewski za visokih 5:1. Pet minuta prije kraja drugi gol za Mostarce tim postigao je kapetan Mario Aladžić.

Araz – Mostar SG Staklorad 5:2

Strijelci: Bolinha, Baghirov, Da Silva Gaiewski (2), Atayev/Vesić, Aladžić

Araz: Huseynli, Bolinha, Eduardo, Farzaliyev, Atayev, Kurdov, Nascimento Bastos, Chovdarov, Rustamli, Da Silva Gaiewski, Baghirov, Carvalho Vilela Dos Santos.

Mostar SG Staklorad: Galić, Babić, Pavlović, Marinho de Souza, Aladžić, Sesar, Džemić, Radin, Hrkač, Kahvedžić, Bošković, Vesić, Kajtaz i Gosto.