Primera

Sevilla srušila “Šišmiše” u gostima; Atletico Madrid maršira

Pogodak odluke u susretu između Valencije i Seville, igranom na stadionu Mestalla, postigao je Suso u 81. minuti.
Sport / Nogomet | 22. 12. 2020. u 22:17 Bljesak.info

U susretu 15. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sevilla je na gostovanju pobijedila Valenciju sa 1:0, dok su u drugom susretu Elche i Osasuna odigrali 2:2.

Pogodak odluke u susretu igranom na stadionu Mestalla postigao je Suso u 81. minuti.

Ivan Rakitić je za Sevillu igrao od 69. minute.

U drugom susretu Elche i Osasuna su odigrali 2:2. Gosti su vodili 1-0 i 2-1, ali je Elche uspio iščupati bod.

Za Elche su zabili Fidel (46) i Carrillo (78), a za goste García (10) i Brašanac (64). Hrvatski reprezentativac Ante Budimir je za Osasunu igrao od 88. minute.

Atletico Madrid, koji u La Ligi izgleda odlično, pobijedio je u gostima Real Sociedad 2:0. Golove su postigli Hermoso (49') i Llorente (74').

Jorgandžije su se sad odvojile na tabeli, i to s utakmicom manje od Reala, a dosad su ubilježili deset pobjeda uz samo jedan poraz.

Huesca i Levante odigrali su 1:1.

Večeras se još sastaju: Real Valladolid – Barcelona i Villarreal – Athletic Bilbao.