La Liga

Sevilla pobjedom u Pamploni prestigla Barcu

Sevilla je u ponedjeljak na gostovanju u Pamploni u zadnjoj utakmici 24. kola španjolskog prvenstva sa 2:0 pobijedila domaću Osasunu.
Sport / Nogomet | 22. 02. 2021. u 23:20 Bljesak.info

Sevilla nastavlja svoj hod prema vrhu tablice Primere, a u ponedjeljak su u Pamploni svladali domaću Osasunu 2:0.

Prvi pogodak na utakmici za Sevillu zabio je Diego Carlos u 19. minuti, koji je bio najviši u skoku nakon jednog udarca iz kuta, a drugi Luuk de Jong u 49. minuti.

Fernando je nakon sjajnog prodora uposlio Munira El Haddadija, a bivši igrač Barcelone preciznim je centaršutom pronašao de Jonga koji nije imao težak posao.

Ivan Rakitić je ušao u igru za Sevillu u  66. minuti, dok je Ante Budimir ušao kao zamjena za Osasunu u 84. minuti.

Andalužanima je to bila šesta prvenstvena pobjeda u nizu kojom su barem malo isprali dojam nakon poraza od Borussije Dortmund u Ligi prvaka.

Nakon ove pobjede Sevilla se popela na treće mjesto i ima 48 bodova, jedan bod više od Barcelone koja je četvrta. Atletico Madrid je prvi sa 55 bodova.