'Čudo u Italiji'

Sedmica Juventusa

Šesterostruki uzastopni aktualni talijanski nogometni prvak Juventus u 23. kolu talijanskog prvenstva u Torinu je razbio Sassuolo zabivši mu čak sedam golova
Sport / Nogomet | 04. 02. 2018. u 19:05 Bljesak.info

Talijanski nogometni prvak Juventus pobijedio je Sassuolo 7:0 u susretu 23. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Igrač utakmice bio je argentinski napadač Gonzalo Higuain koji je zabio tri gola (63, 74, 84), dva puta je Andreu Consiglija svladao Sami Khedira (24, 27), a među strijelce su se upisali i Alex Sandro (9) te Miralem Pjanić (38).

Udinese i Milan su odigrali bez pobjednika, 1:1. Gosti su poveli u 9. minuti lijepim golom Susa, koji je zabio s više od 35 metara udaljenosti, a domaćin je izjednačio u 76. minuti nakon autogola golmana Gianluigija Donnarumme.  Kevin Lasagna je ubacio s desne strane, lopta je pogodila Leonarda Bonuccija, a potom i Donnarummu od kojeg se odbila u mrežu.

Milan je od 68. minute igrao bez isključenog Davida Calabrija.