Željezničar - Široki Brijeg 2:3

Sedloski: Zasluženo smo pobijedili; Mulaosmanović: Nije bio penal

Trener ''Plavo-bijelih'' Goce Sedloski nakon utakmice je bio prezadovoljan pobjedom za kraj jesenskog dijela prvenstva, dok je njegov kolega Adin Mulaosmanović s druge strane strane bio razočaran.
Sport / Nogomet | 02. 12. 2018. u 16:00 Bljesak.info

Široki Brijeg je ostvario izuzetno važnu pobjedu (2:3) na Grbavici protiv Željezničara kojemu je ovo bio peti uzastopni poraz. Momčadi su zamijenile mjesta na ljestvici te su Širokobriježani sada treći, a Sarajlije četvrte.

''Primili smo golove iz naših grešaka, a u prvom poluvremenu nismo iskoristili nekoliko zicera koji se moraju iskoristiti. Ipak smo igrali protiv Želje na njihovom terenu i kada se sve sabere, zasluženo smo pobijedili danas'', rekao je Sedloski.

Mulaosmanović pak smatra da je njegova momčad bila oštećena te smatra da je Širokom dosuđen nepostojeći jedanaesterac u završnici susreta.

''U drugom poluvremenu smo pokušali doći do pozitivnog rezultata. U samom startu drugog poluvremena smo postigli pogodak, imali smo i još dvije odlične situacije. Na kraju se događa ovo, ne bih komentirao, ali u najmanju ruku mislim da nije bio jedanaesterac. Ova stanka će svima dobro doći, pogotovo igračima. Trebamo se presabrati, analizirati polusezonu i vidjeti što ćemo dalje'', zaključio je Mulaosmanović.