Reakcija nakon pobjede u polufinalu Kupa

Sedloski: Ovo je tek prvo poluvrijeme

Trener Širokobriježana Goce Sedloski bio je zadovoljan ishodom uoči uzvrata koji se igra za tjedan dana u Zenici.
Sport / Nogomet | 03. 04. 2019. u 18:33 Bljesak.info

Široki Brijeg je opravdao status favorita te je s 2:0 slavio protiv TOŠK-a u prvom polufinalnom susretu Kupa BiH igranom na Pecari.

''Čestitke mojim igračima i igračima TOŠK-a na korektnoj igri. Znali smo kako je pred nama nezgodan protivnik, to sam i govorio svojim momcima. To je momčad koja se nalazi na trećem mjestu u Prvoj ligi FBiH i koja je zasluženo došla do polufinala Kupa BiH'', kazao je makedonski stručnjak na početku konferencije za medije održane po završetku utakmice.

Ističe da su njegovi igrači u utakmicu ušli u grču, no da je kasnije sve došlo na svoje.

''Neke sam igrače danas odmarao, ali i ovi koji su igrali su stvorili dosta prilika. Istina, ušli smo u utakmicu u nekom grčku, ali je kasnije to bilo bolje. No, ovo je tek prvo poluvrijeme, imamo još 90 minuta odigrati'', zaključio je Sedloski.