Atalanta ili Fiorentina?

Sarajevo razbilo Banants i prošlo u drugo kolo kvalifikacija za Europsku ligu

Sarajevo će u drugom kolu kvalifikacija igrati protiv talijanske Atalante ili Fiorentine.
Sport / Nogomet | 19. 07. 2018. u 23:10 Bljesak.info

Nogometaši Sarajeva svladali su armenski Banants s 3:0 u uzvratnom susretu prvog kola kvalifikacija za Eurospku koji se igrao na stadionu Koševo.

U prvom susretu igranom u Erevanu ''Bordo'' momčad je slavila s 2:1.

U 31. minuti Mujakić nakon ubačaja iz kornera postiže pogodak za vodstvo Sarajeva, a sedam minuta kasnije Ahmetović snažnim udarcem povećava prednost na 2:0.

Nastavak utakmice donio je dosta mirniju igru, a većih prilika nije bilo do 72. minute i novog pogotka domaćih. U igru je ušao mladi igrač Sarajeva Resić, koji nakon samo četiri minute igre na asistenciju Ahmetovića postiže treći pogodak.

Sarajevo će u drugom kolu kvalifikacija igrati protiv talijanske Atalante ili Fiorentine. Odgovor na ovo pitanje službeno će biti poznat u petak ujutro kada bi Međunarodni sportski sud (CAS) trebao razmotriti žalbu Milana koji je izbačen iz europskih natjecanja.