''Pala'' Sloboda na Koševu

Sarajevo iz jedanaesterca do šeste uzastopne pobjede

Sarajevu je to bila šesta uzastopna pobjeda kojom je otišlo na pet bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Željezničar i trećeplasirani Zrinjski.
Sport / Nogomet | 20. 10. 2018. u 19:27 Bljesak.info

Nogometaši Sarajeva pobijedili su tuzlansku Slobodu 1:0 u susretu 14. kola Premijer lige BiH igranom na stadionu Koševo.

Domaći su do pobjede došli u 61. minuti kada je iz jedanaesterca pogodio Krste Velkoski. Prethodno je udarac Rahmanovića rukom zaustavio Ignjatović.

Tuzlaci su se trznuli nakon primljenog pogotka te su imali nekoliko izglednih prilika za izjednačenje, no nisu ih uspjeli realizirati. Moglo je i Sarajevo udvostručiti vodstvo, ali rezultat se od 61. minute nije mijenjao.