Gruzijska senzacija u Ligi prvaka

Saburtalo u svom debiju razbio Sheriff i došao nadomak ogleda s Dinamom

Gruzijska momčad u prvom je susretu prvog pretkola u svom debiju u europskim natjecanjima slavila u gostima kod moldavskog Sheriffa s 3:0.
Sport / Nogomet | 11. 07. 2019. u 08:50 Bljesak.info

Nogometaši Dinama u drugom pretkolu Lige prvaka čekaju protivnika, a velike šanse za dvoboj s hrvatskim prvakom ima gruzijski Saburtalo.

Gruzijska momčad u prvom je susretu prvog pretkola u svom debiju u europskim natjecanjima slavila u gostima kod moldavskog Sheriffa, koji vodi bivši Osijekov trener Zoran Zekić, s uvjerljivih 3:0, javlja HRT.

Crnogorski napadač Ognjen Rolović doveo je Gruzijce u vodstvo u 30. minuti, Giorgi Kohreidze zabio je za 2:0 u 67. minuti, a četiri minute poslije konačnih 3:0 za Saburtalo postavio je gostujući branič Levan Kakubava. Uzvrat se igra u Tbilisiju 16. srpnja.

Dinamo će u 2. pretkolu prvi susret igrati u gostima 23. ili 24. srpnja, a uzvrat je na rasporedu 30. ili 31. srpnja pred praznim maksimirskim tribinama.

Uzvratne utakmice na rasporedu su u utorak i srijedu, 16. i 17. srpnja, javio je HRT.