Trener NK Široki Brijeg

Sablić: Zagrlio sam Bandića nakon utakmice, ohrabrio ga

Trener Širokog Brijega Goran Sablić komentirao je kobnu pogrešku svog vratara na susretu protiv Željezničara.
Sport / Nogomet | 09. 04. 2018. u 13:48 Bljesak.info

''Zagrlio sam Bandića nakon utakmice, ohrabrio ga. Greške su sasvim normalne u nogometu, imao je odličnu utakmicu iza sebe'', komentirao je trener Širokog Brijega Goran Sablić katastrofalnu pogrešku vratara Krešimira Bandića koji je primio pogodak u 93. minuti sa 60 metara od vratara Željezničara.

Široki Brijeg je imao minimalno vodstvo od 0:1 na Grbavici i odigrao je vjerojatno najbolju utakmicu u sezoni, no sve je presjekao ''Željin'' vratar Kjosevski koji je spasio svoju momčad pogotkom u posljednjoj minuti.

''Mislim kako on nije razlog ovog rezultata (1:1, nap. a.). Mi smo na vrijeme trebali postići drugi zgoditak i mirno privesti utakmicu kraju'', istaknuo je trener Sablić u pregledu kolu na BHT1.