Trener Širokog Brijega

Sablić nakon kiksa protiv Krupe: Utakmicu je na vrijeme trebalo privesti kraju

Trener ''Plavo-bijelih'' nije bio zadovoljan nakon utakmice s Krupom.
Sport / Nogomet | 07. 03. 2018. u 19:30 Bljesak.info

Nogometaši Širokog Brijega su dobro ušli u utakmicu sa Krupom, već u 17. minuti Menalo je pogodio za vodstvo od 1:0, a nakon toga propustili su još nekoliko izglednih šansi, no na kraju Krupa preko Milanovića u 89. minuti dolazi do izjednačenja.

Trener Širokog Brijega Goran Sablić nije bio zadovoljan nakon utakmice, smatra da je njegova momčad stvorila dovoljan broj šansi da pobjedi, no na kraju je uslijedila kazna za sve promašaje.

S druge strane trener Krupe Slobodan Starčević čestitao je svojim igračima na prikazanoj igri te istaknuo da su oni došli rasterećeni u Široki Brijeg i da svoju formu tempiraju za nastupe u Kupu BiH.