Prva HNL

Rudeš korak do senzacije protiv Dinama

Rudeš su minute dijelile od senzacije i velike pobjede.
Sport / Nogomet | 28. 07. 2018. u 15:32 Bljesak.info

Nogometaši Rudeša priredili su iznenađenje na otvaranju nove sezone Prve HNL odigravši na stadionu Maksimir 1-1 protiv hrvatskog prvaka Dinama.

Rudeš su minute dijelile od senzacije i velike pobjede, no ''Modri'' su izvukli bod golom Dine Perića u četvrtoj minuti nadoknade. Gosti su poveli u 28. minuti nakon što je Iranac Sadegh Moharrami zatresao vlastitu mrežu.

Dinamo je prije tri dana otvorio europsku sezonu uvjerljivom pobjedom protiv Hapoel Beer Sheve 5-0 u kvalifikacijama za Ligu prvaka. Međutim, Nenad Bjelica je protiv Rudeša na teren poslao potpuno novu momčad sa čak 11 novih igrača. Njegov pokus pokazao se pogrešnim jer je Rudeš do posljednjih trenutaka imao tri boda u džepu, piše Hina.

U subotu se sastaju Lokomotiva - Inter i Rijeka - Gorica, dok su nedjelju još dvije utakmice, a igrat će Istra 1961 - Slaven Belupo, te Osijek - Hajduk.