Nebeski skakač

Ronaldov show: Juventus pregazio Crotone i približio se Milanu i Interu

Juventus je tako preskočio Romu i stigao na treću poziciju sa 45 bodova i sada ima četiri manje od Milana i osam manje od Intera, od kojih ima i jedan susret manje.
Sport / Nogomet | 22. 02. 2021. u 22:50 Bljesak.info

Samo jedno poluvrijeme trebalo je najboljem strijelcu u povijesti nogometa Cristianu Ronaldu da zabije dva gola.

Juventus je prvo poluvrijeme prvenstvene utakmice protiv Crotonea završio u prednosti 2:0, ponajviše zahvaljujući inspiraciji sjajnog Portugalca.

Ronaldo je oba svoja pogotka postigao glavom. Prvi je zabio u 38. minuti kad je sjajno izbjegao zaleđe i samo se “naklonio” na loptu Alexa Sandra.

Svoje je drugi pogodak Ronaldo zabio u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, Izgledalo je kao da je akcija gotova, a onda je lopta stigla do Aarona Ramseya na bok, a on ubacuje za Cristiana Ronalda.

Portugalac je naletio na tu loptu u punoj brzini, a uz nebeski skok taj je gol izgledao fantastično.

U nastavku su Bianconeri nastavili sa napadima, a jedan od njih je u gol pretvorio Amerikanac McKennie nakon gužve pred golom gostiju poslije jednog kornera.

Trka za Scudetto odavno nije bila zanimljivija.