Serie A

Ronaldo spasio Juventus u zadnji čas; Nesretna noć za Džeku

Juventus je u 34. kolu Serie A slavio 2:1 na gostovanju kod Udinesea, iako su domaći vodili do 83. minute. Roma je poražena na gostovanju kod Sampdorije sa 2:0.
Sport / Nogomet | 02. 05. 2021. u 22:54 Bljesak.info

Juventus je u 34. kolu Serie A slavio 2:1 na gostovanju kod Udinesea.

Udinese je vodio od 10. minute kada je zabio Molina.

Taj rezultat stajao je do 83. minute kada je iz penala za 1:1 zabio Ronaldo.

Portugalac se prometnuo u junaka Stare dame jer je u 90. minuti zabio za 2:1.

Juventus je treći sa 69 bodova, koliko ima i druga Atalanta, te četvrti Milan, dok peti Napoli ima 67 bodova. Udinese je 11. s 39 bodova.

Roma je u ovom kolu poražena na gostovanju kod Sampdorije sa 2:0.

Tim Paula Fonsece odigrao je još jednu skromnu utakmicu. Sampa je iskoristila greške Vučice i na kraju je upisala sigurnu pobjedu.

Do vodstva su domaći stigli u samom finišu prog poluvremena. Adrien Silva je zabio za 1:0, a prethodno je Edinu Džeki opravdano poništen pogodak. Zanimljivo, Džeki je u nastavku opravdano poništen još jedan gol zbog zaleđa.

Jankto je u 66. minuti pobjegao obrani Rome. Lagano je završio akciju svog tima i Sampdoria je vodila 2:0.

Edin Džeko je u 72. minuti imao veliku priliku vratiti svoj tim u utakmicu. Dosuđen je jedanaesterac, a bh. napadač je preuzeo odgovornost, ali vratar Audero mu sjajno brani udarac i ostalo je 2:0.

Roma je tako nastavila sa slabim igrama, te su već četiri utakmice zaredom bez pobjede.