CR700

Ronaldo je jučer zabio 701. gol u karijeri

Cristiano Ronaldo tek je šesti igrač sa 700 postignutih golova u karijeri
Sport / Nogomet | 20. 10. 2019. u 08:37 Bljesak.info

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 8. kola talijanske Serie A Juventus je u Torinu svladao Bolognu sa 2-1 (1-1) i zadržat će se na vrhu ljestvice.

Vodeći pogodak za Juve postigao je Cristiano Ronaldo u 19. minuti. Bologna je izjednačila u 26. minuti preciznim udarcem Danila.

Pobjedu momčadi Maurizija Sarrija donio je Miralem Pjanić, koji je u 54. minuti sretno došao do lopte u kaznenom prostoru gostiju i sa 13 metara svladao gostujućeg vratara Skorupskog.

Napoli je sa 2-0 bio bolji od Verone, a strijelac oba pogotka bio je poljski napadač Arkadiusz Milik (37, 67).

Juventus je u vodstvu sa 22 boda. Drugoplasirani Inter ima 18 bodova i utakmicu manje. Treća je Atalanta sa 17, a četvrti Napoli sa 16 bodova.