Siuuuuuuu

Ronaldo dvostruki strijelac već na prvoj utakmici

Portugalskoj je to zvijezdi bila prva utakmicu u dresu Manchester Uniteda nakon povratka u klub za koji je igrao od 2003. do 2009. godine.
Sport / Nogomet | 11. 09. 2021. u 18:01 Bljesak.info

Cristiano Ronaldo bio je dvostruki strijelac u pobjedi Manchester Uniteda u četvrtom kolu Premier lige na Old Traffordu protiv Newcastlea s 4:1.

U samoj završnici prvog poluvremena, u drugoj minuti sučeve nadoknade, Ronaldo je postigao vodeći gol za domaćine.

Newcastle je u 56. minuti izjednačio na 1:1, strijelac je bio Javier Manquillo. No slavlje gostiju nije dugo trajalo, šest minuta poslije Ronaldo se opet upisao u strijelce i vratio Manchester United u vodstvo 2:1.

Na 3:1 povisio je Bruno Fernandes u 81. minuti, a konačni rezultat postavio je Jesse Lingard (90+2).

U prvoj utakmici 4. kola engleske Premier lige Crystal Palace je na domaćem terenu svladao Tottenham s 3-0.

Crystal Palace je nakon dva remija i poraza upisao prvu pobjedu, dok je jednako tako zaustavljen startni pozitivan niz Tottenhama koji je dobio uvodne tri utakmice bez primljenog pogotka (3-0).