Lazio preokrenuo

Rimljani ostaju u utrci: Ni Franck Ribéry nije mogao spasiti Violu protiv Lazija

Fiorentina je bolje počela utakmicu i povela golom 37-godišnjeg veterana Francka Ribérya (25), no Lazio je u drugom poluvremenu došao do preokreta.
Sport / Nogomet | 28. 06. 2020. u 11:13 Bljesak.info

U dvoboju 28. kola Talijanske lige Lazio je u Rimu pobijedio Fiorentinu s 2:1 i ostao u utrci za prvaka.

Prvo je Cirom Immobile u 67. minuti iz dvojbenog penala izjednačio, da bi Luis Alberto osam minuta prije kraja donio Rimljanima pobjedu.

Srbin Dušan Vlahović, koji je ušao u igru kao rezerva u redovima Fiorentine, dobio je crveni karton na samom kraju utakmice.

Milan Badelj je igrao za goste do 84. minute.

Lazio je ostao drugi s četiri boda manje od vodećeg Juventusa, dok je Fiorentina 13.

Ranije je Cagliari kod kuće nadigrao Torino s 4:2. Za Cagliari su pogodili Nández (12), Simeone (17), Nainggolan (46) i João Pedro (69pen), dok su strijelci za Torino bili Bremer (60) i Belotti (65).

Marko Rog je odigrao cijelu utakmicu za Otočane.