Široki Brijeg - Posušje 1:1

Remi na Pecari, Široki promašio jedanaesterac za pobjedu

U prvoj pripremnoj utakmici za obje momčadi, Široki Brijeg i HŠK Posušje remizirali su 1:1 na Pecari.
Sport / Nogomet | 11. 07. 2020. u 21:27 S.B. | Bljesak.info

Federalni prvoligaš je poveo pogotkom Ivana Bešlića u 16. minuti, a domaća je momčad izjednačila pogotkom Stipe Jurića u 45. minuti iz jedanaesterca.

U posljednjoj minuti utakmice Široki je imao jedanaesterac za pobjedu, no promašio ga je Dino Ćorić.

Široki Brijeg bi drugu prijateljsku utakmicu trebao imati u četvrtak u Tomislavgradu protiv Veleža. Što se Posušja tiče, oni će igrati već u utorak, a bit će domaćin drugoligašu iz Ljubuškog.

Široki Brijeg – Posušje 1:1

(0:1 Bešlić 16., 1:1 Jurić 45., 11m)

ŠIROKI BRIJEG: Miškić, Vištica, Oršolić, M. Jurić, Medić, Grgić, Begić, Vukoja, Tankuljić, J. Bešlić, S. Jurić. Trener: Toni Karačić
POSUŠJE: Baćak, Lučić, Barišić, Skoko, Brekalo, Serdarušić, Landeka, I. Bešlić, Buhač, Glavina, Begić. Trener: Denis Ćorić