Premiership

Remi Arsenala; Southampton uspješan kod fenjeraša

Arsenal je odlično otvorio utakmicu i poveo već u šestoj minuti kada je Aubameyang sjajnim potezom izbacio dvojicu igrača domaćih i pogodio za 1:0.
Sport / Nogomet | 06. 03. 2021. u 22:45 Bljesak.info

Nogometaši Arsenala u subotu su remizirali u gostima protiv Burnleyja (1:1) u meču 27. kola Premiershipa.

U finišu prvog poluvremena domaći su neočekivano poravnali na 1:1. Xhaka se poigravao u svom kaznenom prostoru kada je pokušao loptu dodati Bellerinu, ali je pogodio Wooda, te je lopta završila u mreži za 1:1.

Bio je to i konačni rezultat ove utakmice.

Southampton je u gostima kod Sheffield Uniteda, putnika za drugu ligu, slavio s 2:0. Golove za Svece postigli su James Ward-Prowse (32.) i Che Adams (49.).

Aston Villa i Wolvesi su u 28. kolu Premier lige odigrali 0:0.

Leicester je preokretom svladao Brigthon s 2:1 u gostima i probio se na drugo mjesto na ljestvici.

Domaći su do vodstva došli u desetoj minuti pogotkom Lallane. Poravnao je Ichenacho u  u 62. minuti, a u 88. minuti. Amartey je bio najviši u skoku nakon kornera i zabio za vodstvo gostiju.