Serie A

Rebić zabio sjajan gol, Ibrahimović isključen - nejasno zbog čega

Milan je s 3:1 pobijedio Parmu, a vodeći pogodak postigao je Ante Rebić. Od 60. minute su Rossoneri igrali s igračem manje nakon što je direktan crveni karton dobio Zlatan Ibrahimović.
Sport / Nogomet | 10. 04. 2021. u 23:36 Bljesak.info

Milan je s 3:1 pobijedio Parmu u 30. kolu Serie A iako je od 60. minute igrao s igračem manje nakon što je direktan crveni karton dobio Zlatan Ibrahimović.

Upravo je Ibra sjajno asistirao Anti Rebiću za fenomenalan pogodak u 8. minuti utakmice (VIDEO). Rebić je doveo Milan u vodstvo svojim šestim ovosezonskim ligaškim pogotkom odlično reagiravši na dodavanje Ibre i udarcem iz okreta s 15-ak metara ostavio domaćeg vratara Sepea bez izgleda.

Kessie je na 2:0 povećao u 44. minuti, ali u drugom su dijelu krenule nevolje za domaćina.

Ibrahimović je u 60. minuti zaradio izravni crveni karton zbog nečeg što je rekao sucu. Očito je bilo nešto prilično sočno ako je ekspresno isključen.

Parma je smanjila na 2:1 već šest minuta kasnije pogotkom Gagliola, a do kraja utakmice propustili su izjednačiti.

To je kaznio Leao u 94. minuti kada je napokon riješio pitanje pobjednika i skratio muke treneru Milana Stefanu Pioliju.

Rebić je za Milan igrao do 84. minute, dok je Rade Krunić u igru ušao u 77. minuti umjesto Calhanoglua.