Milan - Roma 2:0

Rebić Romu gurnuo dalje od Lige prvaka

Rebić je postigao vodeći pogodak u 76. minuti iz neposredne blizine, ali za to su mu bila potrebna dva pokušaja. Iz igre je izašao dvije minute kasnije, a konačan rezultat postavio je Hakan Calhanoglu (89-pen).
Sport / Nogomet | 28. 06. 2020. u 19:43 Bljesak.info / H

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić ponovno je bio strijelac za AC Milan, koji je u 28. kolu talijanske Serie A u nedjelju na San Siru svladao Romu sa 2-0.

Rebić je bio strijelac i u prošlom kolu kada je Milan slavio sa 4-1 na gostovanju kod Leccea. Ujedno, Rebić je najbolji strijelac Milana u domaćem prvenstvu sa osam golova.

U nedjelju se još sastaju Napoli - SPAL, Sampdoria - Bologna, Sassuolo - Verona, Udinese - Atalanta, te Parma - Inter.