Champions League

Real neočekivano lako svladao Inter; Poraz Livepoola na Anfieldu

Poraz Liverpoola na Anfieldu od Atalante (0:2) zasigurno je najveće iznenađenje 4. kola grupne faze Lige prvaka. S druge strane, Real je u Milanu svladao Inter 2:0 i zadržao šanse za prolazak u nokaut fazu.
Sport / Nogomet | 25. 11. 2020. u 22:58 Bljesak.info

Real je pobijedio Inter u Milanu 2:0. Strijelac za vodstvo od 1:0 bio je Eden Hazard iz jedanaesterca u 6. minuti.

U 59. Rodrygo je postavio konačnih 2:0 na dodavanje Lucasa Vázqueza.

Inter je od 33. minute igrao s igračem manje. Vidal je isključen zbog prigovaranja, odnosno u rasponu od nekoliko sekundi dobio je dva žuta kartona zbog prigovora.

Bila je to prilično spora utakmica u kojoj je Real imao kontrolu igre, posebno nakon isključenja Vidala.

Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta za Kraljevski klub. Ivan Perišić za Inter je odigrao drugo poluvrijeme.

Na Anfieldu je Atalanta šokirala Liverpool, pobijedivši s 2:0.

Od samog početka utakmice Božica se postavila konkurentno, zatvorili su prilaze svom golu, a stvarali opasnosti prema naprijed. Međutim, prvo poluvrijeme je završilo bez golova, ali se u drugom otvorilo za goste.

Prvo je Iličić u 60. minuti sjajno zatvorio dodavanje Gomeza te zabio za 0:1, da bi četiri minute kasnije Gosens poentirao za konačnih 0:2 na asistenciju Hateboera.

Ovom pobjedom Atalanta je zadržala izglede za prolazak skupine, a odluka će pasti u zadnjem kolu na Amsterdam Areni.