La Liga

Real kroz iglene uši kod autsajdera; Atleticova prednost se topi

Real Madrid u 24. kolu Primere s minimalnih 1:0 slavio je kod Valladolida. Time su smanjili zaostatak nad gradskim rivalom Atleticom na tri boda uz utakmicu više. Jorgandžije su na Wandi Metropolitano pretrpjeli poraz od Levantea 0:2.
Sport / Nogomet | 20. 02. 2021. u 23:02 Bljesak.info

Utakmica Kraljevskog kluba protiv Valladolida nije bila predstava za pamćenje, a imali su tek dva udarca u okvir gola.

Trenutak odluke dogodio se u 65. minuti kada je Casemiro pogodio nakon prekida i asistencije Kroosa.

Vratar Thibaut Courtois najzaslužniji je za tri boda svoga kluba, jer je skinuo nekoliko opasnih šuteva igrača Valladolida.

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu.

Real je na drugom mjestu s 52 boda, tri manje od vodećeg Atletica, koji ima utakmicu manje. Valladolid je 19. s 21 bodom.

U ranijem terminu Valencia je 2:0 pobijedila Celtu golovima Valleja u 94. i Gameira u 98. minuti.

Šišmiši su 12. s 27 bodova, dok je Celta deseta s dva boda više.

Atletico ni drugi put u četiri dana nije uspio pobijediti Levante.

Nakon 1:1 u srijedu u Valenciji, danas je Levante šokirao vodeću momčad Primere i Wanda Metropolitano stadionu slavio s 2:0.

Morales je zabio za 1:0 u 30. minuti, da bi gosti pobjedu potvrdili golom De Frutosa u 95. minuti.

U ranijem terminu Elche je golom Calva u 33. minuti s 1:0 slavio protiv Eibara.

Barcelona, koja je ovoga tjedna teško stradala od PSG-a u Ligi prvaka, u nedjelju kod kuće dočekuje Cadiz (14:00).