La Liga

Real daleko od vrhunske forme: Samo remi protiv Betisa

Vratar gostiju Joel Robles je maestralno branio i donio svojoj momčadi vrijedan bod. Robles je na kraju proglašen igračem utakmice.
Sport / Nogomet | 03. 11. 2019. u 10:36 Bljesak.info

Nogometaši madridskog Reala propustili su priliku zasjesti na vrh ljestvice španjolskog prvenstva i tako nisu napravili nikakav profit od kiksa Barcelone protiv Levantea.

'Kraljevi' su u subotu remizirali 0:0 protiv Betisa u vrlo zanimljivoj utakmici.

Betis je u prvom dijelu jako dobro stajao, no u nastavku je Real preuzeo inicijativu i imao nekoliko fantastičnih prilika za pobjedu.

U šansama su između ostalih bili Benzema, Ramos, Vinicius, ali vratar gostiju Joel Robles je maestralno branio i donio svojoj momčadi vrijedan bod. Robles je na kraju proglašen igračem utakmice.

Ostaje ipak činjenica da se nakon ove utakmice vuku repovi zbog nedosuđenih jedanaesteraca za Real koji se inače sude.

Luka Modrić odigrao je solidnih 90 minuta, ali vidjelo se da još uvijek nije u pravoj formi nakon problema s ozljedama.

Sada i Barcelona i Real imaju po 22 boda, jedan više od Atletica i Seville koji su međusobno igrali 1-1 u Sevilli.