Fred slomio otpor Cristal Palaca

Rangnick krenuo pobjedom

"Vrlo sam zadovoljan načinom na koji je momčad nastupila, posebno prvih pola sata, s presingom, bilo je izuzetno. Način na koji smo se branili, mislim da smo imali kontrolu većim dijelom utakmice", rekao je nakon utakmice zadovoljni Rangnick.
Sport / Nogomet | 05. 12. 2021. u 19:04 Bljesak.info

Njemački strateg Ralf Rangnick, pobjedom je krenuo u svoju sedmomjesečnu avanturu na klupi Uniteda. U dvoboju 15. kola engleske Premier lige Manchester United je na Old Traffordu svladao Crystal Palace 1:0, ali se prilično mučio kako bi uknjižio tri boda. Dugo vremena je izgledalo kako jedan solidan nastup Manchestera neće biti nagrađen pobjedom. Međutim, u 77.minuti sjajno je pogodio Fred koji je tako svojim drugim ovosezonskim golom osigurao slavlje "crvenih đavola".

Conteov Tottenham polako ulazi u dobro seriju, danas su upisali treću prvenstvenu pobjedu u nizu. Na svom terenu su sredili Norwich 3:0, a golove su zabili Lucas Moura u prvom te Sanchez i Son u drugom poluvremenu.

Leeds se muči ove sezone, Bielsa ima problema s ozljedama igrača. Danas je Liam Cooper morao izaći nakon 15-tak minuta igre, Kalvin Phillips nešto kasnije u drugom poluvremenu. Na terenu je bilo dosta uzbuđenja, jer je Leeds poveo u 27 minuti preko Tylera Robertsa. Brentford je za osam minuta preko Baptiste i Canosa stigao do prednosti koju je držao do 95. minute, a onda je Patrick Bamford pogodio za konačnih 2:2.