Pecara

Radnik u 90. minuti otkinuo bod Širokom

Široki je drugu utakmicu zaredom pao u posljednjim minutama.
Sport / Nogomet | 15. 04. 2018. u 21:18 Bljesak.info

Nogometaši Širokog Brijega odigrali su 1:1 protiv Radnika u susretu petog kola Liga za prvaka igranom na stadionu Pecara.

Domaći su imali terensku nadmoć, no čvrsti bunker gostiju iz Bijeljine probili su u 79. minuti kada je odbijanac u mrežu poslao Dražen Bagarić.

Mogao je isti igrač udvostručiti vodstvo već u sljedećem napadu, no vratar Lučić je odlično obranio.

No, Radnik je ipak u 90. minuti preko Irfana Hadžića došao do izjednačujućeg pogotka te Široki nije uspio doći do vrijedna tri boda kako bi dodatno pobjegao Sarajevu na ljestvici.

Vrijedi izdvojiti gredu Josipa Ćorića u 50. minuti te spornu situaciju u 56. minuti kada je u kaznenom prostoru gostiju srušen Ivan Baraban, no sudac Ermin Sivac nije se oglasio što je naišlo na burne prosvjede domaćih igrača i navijača.

U šestom kolu Široki Brijeg gostuje na Koševu protiv Sarajeva dok Radnik dočekuje Zrinjski.

Ovacije za Wagnera

Nakon dugo vremena u igru je kod Širokobriježana u 69. minuti ušao legendarni 40-godišnji Brazilac Wagner Santos Lago koji je dobio ovacije navijača na Pecari.

Također, zbog ozljede Ahilove tetive ''Plavo-bijele'' nije vodio trener Goran Sablić već njegovi pomoćnici Mirko Hrgović i Denis Ćorić.