Bundesliga

Prvi gol Perišića za Bayern

Bayern je poveo pogotkom Davida Alabe u 45. minuti, a na 3-1 povisio je Ivan Perišić, koji je u 54. minuti zabio glavom, a asistencijom mu je uzvratio Pavard.
Sport / Nogomet | 31. 08. 2019. u 18:48 Bljesak.info

U 3. kolu Bundeslige Ivan Perišić zabio je svoj prvi gol u dresu Bayerna, a bio je i asistent za 1-1.

Na Allianz Areni nogometaši Mainza iznenadili su domaćine ranim vodstvom, u 6. minuti strijelac je bio Jean-Paul Boëtius. No, do kraja prvog poluvremena sve je sjelo na svoje mjesto.

Na 1-1 izjednačio je francuski reprezentativni branič Benjamin Pavard u 36. minuti, i to nakon što ga je uposlio Ivan Perišić, koji je lijepo ubacio ma drugu vratnicu.

Bayern je poveo pogotkom Davida Alabe u 45. minuti, a na 3-1 povisio je Ivan Perišić, koji je u 54. minuti zabio glavom, a asistencijom mu je uzvratio Pavard. Do kraja za Bayern, koji vodi Niko Kovač, zabili su još Coman (64), Lewandowski (78) i Davies (80) za uvjerljivu pobjedu 6-1.