Serie A

Prvi gol Balotellija za Bresciju, Džeko spasio Romu

Roma je puno teže od očekivanog pobijedila Lecce s minimalnih 1-0. Asistent je bio Mkhitaryan, dok je strijelac jedinog pogotka bio Edin Džeko.
Sport / Nogomet | 29. 09. 2019. u 18:14 Bljesak.info

Nestašni dečko talijanskog nogometa Mario Balotelli u drugom nastupu za Bresciju upisao se u strijelce, no njegov pogodak glavom u 67. minuti nije bio dovoljan za osvajanje bod(ov)a kod Napolija. Domaćin je slavio 2-1 golovima Mertensa (13) i Kostasa Manolasa (45+4).

Bio je to prvi Balotellijev gol za momčad iz grada u kojem je odrastao, a u koju je stigao ovog ljeta.

Tudorov Udinese je kod kuće pobijedio Bolognu s 1-0 pogotkom Stefana Okake u 27. minuti. To je drugi pozitivan rezultat Udinesea u nizu nakon što je u prošlom kolu remizirao s Veronom, čime je prekinuta crna serija od tri uzastopna poraza.

Lazijali su svladali Genou rezultatom 4-0.  'Nebesko-plavi' su na Olimpicu poveli preko Sergeja Milinkovića-Savića u sedmoj minuti, a pred kraj drugog dijela Radu (40') povećava vodstvo na 2-0. U nastavku su Đenovljane dokrajčili Caicedo (59') i Immobile (78').

U nedjelju se još sastaju Cagliari - Verona te Milan - Fiorentina.