Rossoneri slavili

Prva Gattusova pobjeda na klupi Milana

Bila je to prvu pobjeda "Rossonera" pod vodstvom novog trenera Gennara Gattusa.
Sport / Nogomet | 10. 12. 2017. u 23:18 Fena

Nakon tri utakmice bez pobjede nogometaši Milana večeras u susretu 16. kola talijanskog prvenstva na San Siru pobijedio Bolognu 2:1. Bila je to prvu pobjeda "Rossonera" pod vodstvom novog trenera Gennara Gattusa.

Strijelac oba pogotka za Milan bio je Giacomo Bonaventura u 10. i 75. minuti, dok je pogodak za goste zabio Simone Verdi u 23. minuti susreta.

Ranije u nedjelju Napoli je odigrao samo 0:0 s Fiorentinom i tako propustio priliku vratiti se na vrh ljestvice Serie A.

Kiksala je i Roma koja je u Veroni odigrala 0:0 protiv Chieva. Igrači Rome uputili su 24 udarca prema vratima Chieva, od toga osam u okvir, ali nisu uspjeli postići pogodak.

U ostalim utakmicama igranim u nedjelju SPAL i Hellas Verona podijelili su bodove odigravši 2:2, Udinese je svladao Benevento 2:0, a Sassuolo Crotone 2:1.

Na ljestvici Serie A vodeći Inter ima 40 bodova, Napoli je drugi s 39, Juventus treći s 38, Roma četvrta s 35.