Leroy Sané

Propada li Bayernov posao stoljeća zbog ozljede Cityjeva nogometaša?

"Prvi dojam nije bio dobar, ali ni posve loš. Ne mogu sa sigurnošću kazati kakvo je stanje s njegovom ozljedom, trebamo sačekati", izjavio je kasnije Cityjev trener Guardiola.
Sport / Nogomet | 05. 08. 2019. u 08:22 Bljesak.info

Nogometaši Manchester Citya šesti put u povijesti osvojili su trofej namijenjen pobjedniku Community Shielda. Aktualni prvak Premier lige i osvajač FA kupa u susretu na Wembleyu poslije penala savladao je Liverpool 5:4 (1:1).

Manchester City na poluvremenu protiv Liverpoola vodi 1:0 pogotkom Raheema Sterlinga u 12. minuti. Međutim, samo minutu prije pogotka ozlijedio se već lagano načeti Leroy Sane i morao je napustiti igru.

Naime, on je nakon jednog kontakta sa Arnoldom ostao ležati na travi, te mu je ukazana pomoć, ali je teren napustio šepajući.

Leroy Sane je ostatak utakmice proveo na klupi s igračima, zavijenog koljena, ali se kasnije pojavio i na proglašenju pobjednika, što može značiti da ozljeda ipak nije ozbiljnije prirode.

Ovo bi ipak moglo predstavljati veliki problem za City ozbirom da je njegov transfer u Bayern gotovo završen.

Sada se postavlja pitanje šta će se dogoditi sa njegovim odlaskom ukoliko ozljeda bude malo ozbiljnije prirode.

Naravno velika svota novca je u pitanju, čak 100 milijuna, tako da svi čekaju vijesti o težini njegove ozljede.