La Liga

Primera praktično odlučena: Suarez i Messi slomili Atletico!

Ovom pobjedom Barcelone je praktički stavila jednu ruku na naslov jer sada imaju 11 bodova prednosti ispred Atletica.
Sport / Nogomet | 07. 04. 2019. u 09:36 Bljesak.info

Barcelona je u završnici slomila Atletico te slavljem 2:0 stigla na korak do naslova prvaka.

Katalonci su već u 14. minuti mogli do vodstva, ali udarac Alba zaustavlja stativa. U 27. minti sjajno je prošao Coutinho čiji udarac brani Oblak.

Od 28. minute gosti su ostali s igračem manje nakon ružnog poteza Coste koji nije dobio jedan prekršaj na sredini igrališta.

Iako s igračem manje Atletico se dobro branio, a ono što je prolazilo obranu zaustavljao je sjajni Jan Oblak. Sve do 85. minute.

Onda se ukazao Luis Suarez i udarcem s ruba šesnaesterca zabio za 1:0. Samo dvije minute kasnije sve dvojbe riješio je Messi.

Ranije je Rayo Vallecano s 2:0 pobijedio Valenciju.

Costa deveti isključeni igrač Atletica protiv Barce!

Diego Costa još je jednom pokazao prgavi temperament, ovog puta u derbiju 31. kola Primere između Barcelone i Atletica.

On je u 28. minuti izgubio živce jer nije dobio jedan prekršaj na sredini terena.

Unio se napadač Atletica nakon toga u lice sucu Manzanu i navodno mu rekao: S*rem se na tvoju j*benu majku.

Sudac naravno za takav ispad nije imao milosti i pokazao mu je izravan crveni karton. Tako je naturalizirani Brazilac ostavio je momčad na cjedilu u ranoj fazi utakmice.

Bio je to inače deveti igrač Atletica koji je isključen u utakmicama protiv Barcelone otkako madridsku momčad vodi Diego Simeone.