Preokret Veleža za novu pobjedu

Nakon tri kola bez pobjede mostarski Velež opet je u pozitivnoj seriji.
Sport / Nogomet | 26. 09. 2020. u 19:30 S.B. | Bljesak.info

Momčad Feđe Dudića pobjedu kod Mladosti iz prošlog kola potvrdila je u ovom kolu pobjedom nad bijeljinskim Radnikom 2:1, pa se još malo približila vrhu.

Po lošem vremenu i još gorem terenu, te uz prisustvo izbornika Duška Bajevića na tribinama, Rođeni su došli do pobjede, iako su se vrlo rano našli u zaostatku.

Naime, već u sedmoj minuti domaće je šokirao Kenan Šarić. Ipak, Velež se brzo pribrao i do poluvremena je, točnije u 40. minuti, izjednačio preko Obrena Cvijanovića, a asistent je bio Brandao.

Bljesak.info / Obren Cvijanović

Apsolutnu terensku nadmoć Velež je okrunio odmah početku drugog dijela kada je na asistenciju Čivića pogodio Samir Zeljković.

Bljesak.info / Radnik nije sačuvao svoju mrežu

Do kraja utakmice Rođeni su imali još nekoliko dobrih prilika, Radovac je pogodio okvir gola, ali i ova dva gola bila su im dovoljna za četvrtu ovosezonsku pobjedu.