Ligue 1

Preokret Marseillea protiv Dijona, Balotelli opet strijelac

U 56. minuti Balotelli je ugurao loptu u mrežu nakon udarca iz kuta, a Argentinac Lucas Ocampos je u 74. minuti lijepim pogotkom donio tri boda gostima.
Sport / Nogomet | 09. 02. 2019. u 15:18 Bljesak.info / H

U prvoj utakmici 24. kola francuskog nogometnog prvenstva Marseille je preokretom došao do pobjede 2-1 (0-1) na gostovanju u Dijonu, a svoj drugi pogodak za pobjednike, od dolaska iz Nice, postigao je Talijan Mario Balotelli.

Domaća momčad povela je u 18. minuti, a strijelac je bio Marie. U drugom poluvremenu Marseille je zaigrao bolje i okrunio nadmoć s dva pogotka za preokret.

U 56. minuti Balotelli je ugurao loptu u mrežu nakon udarca iz kuta, a Argentinac Lucas Ocampos je u 74. minuti lijepim pogotkom donio tri boda gostima.

Marseille se s 37 bodova izjednačio s četvrtoplasiranim Saint-Etienneom, ali ima i dvije utakmice više. Dijon je na 16. mjestu sa 20 bodova. Vodeći PSG ima 56 bodova, deset više od Lillea i 13 više od Lyona, uz dvije utakmice manje od oba kluba.