odjednom Mayoral

Pokazali moć: Madriđani u odličnoj utakmici slavili kod Real Sociedada

Sport / Nogomet | 18. 09. 2017. u 05:29 R.I.

U derbiju 4. kola Primere Real Madrid je slavio na gostovanju kod Real Sociedada s 3:1.

Baskijski klub je Real dočekao s maksimalnim učinkom, ali je europski prvak konačno u Primeri pokazao snagu i bez suspendiranoga Ronalda. Bila je to jedna od najboljih utakmica odigranih u La Ligi u zadnje vrijeme. Ritam utakmice bio je nevjerojatan, a igrači oba tima neumorno su atakirali do 95. minute, koliko je susret u konačnici trajao.

Real je poveo u 19. minuti preko Borja Mayorala, a za domaćine je izjednačio Kevin Rodrigues u 28. minuti, nakon lošeg postavljanja Varanea i Carvajala u obrani. Šest minuta kasnije Rodrigues je ponovno pogodio, ali ovaj puta vlastitu mrežu nakon prodora i ubačaja Realovog junaka Mayorala. Na 3:1 je u 61. minuti povećao Gareth Bale. Bio je to nakon dugog vremena jedan dugi i nezaustavljivi trk u stilu Velšanina.

Real je postigao i četvrti zgoditak preko Marca Asensia, ali ga je sudac poništio - zbog zaleđa Balea. Njegovo je tumačenje bilo da je Bale utjecao na igru.

Real je pobjedom skočio na četvrto mjesto s osam bodova, a ispred su Barcelona (12), Sevilla (10) i Real Sociedad (9).

Real Sociedad vs Real Madrid 1-3 RESUMEN GOLES... by mejorvideo