Penal?!

Pogledajte spornu situaciju: Je li Široki oštećen protiv Radnika?

Utakmicu je obilježila sporna situacija iz 56. minute u kaznenom prostoru Radnika kada je branič Franić povukao i srušio Ivana Barabana.
Sport / Nogomet | 16. 04. 2018. u 14:11 Bljesak.info

NK Široki Brijeg i FK Radnik odigrali su 1:1 u susretu petog kola Lige za prvaka igranom na Pecari. Gosti iz Bijeljine do boda su došli u 90. minuti, a domaći su tako drugu uzastopnu utakmicu ispustili pobjedu u posljednjim minutama.

Utakmicu je obilježila sporna situacija iz 56. minute u kaznenom prostoru Radnika kada je branič Franić povukao i srušio Ivana Barabana, no zenički sudac Ermin Sivac nije dosudio jedanaesterac što je naišlo na burne prosvjede domaćih igrača i navijača.

Podsjećamo Široki Brijeg je i u ožujku ove godine na gostovanju u Bijeljini također oštećen za jedanaesterac kada je domaći igrač pred sucem igrao rukom, no isti se tada nije oglasio.

U nastavku pogledajte video sporne situacije i procijenite sami.