Prva liga

Podjela bodova u Gabeli, Posušje prepustilo vrh

U Gabeli su susret osmog kola Prve lige Federacije BiH odigrali, do ovog kola, posljednji GOŠK i prvoplasirano Posušje.
Sport / Nogomet | 27. 09. 2020. u 17:51 S.B. | Bljesak.info

Završilo je 1:1, a podjela bodova nije odgovarala nikome u potpunosti. Posušje je izgubilo prvu poziciju, točnije dijeli ga s ekipom Vis Simm Bau koja je s 2:0 porazila Igman, dok je GOŠK i dalje pri samom dnu.

Bljesak.info / Podjela bodova u Gabeli

Gosti iz Posušja poveli su golom Luke Lučića iz jedanaesterca već u sedmoj minuti, dok je u 41. izjednačenje donio Budimir Šarčević, koji je nedavno stigao iz Tuzla Cityja.

Završilo je 1:1, a novi trener GOŠK-a Igor Pamić tako i dalje čeka na prvu pobjedu na klupi Gabeljana.

Bljesak.info /

Posušani su završili utakmicu s igračem manje, jer je Lučić 11 minuta prije kraja dobio drugi žuti karton, ali GOŠK ni to nije iskoristio.