LaLiga

Pobjede Barcelone i Atletica uoči dvoboja u Ligi prvaka

Sljedeći tjedan Atletico brani prednost od 2-0 kod Juventusa, dok Barcelona na svom stadionu dočekuje Lyon nakon 0-0 u prvoj utakmici.
Sport / Nogomet | 10. 03. 2019. u 10:21 Bljesak.info

Nogometaši Barcelone i Atletica ubilježili su pobjede u 27. kolu Primere, a obje momčadi sljedeći tjedan očekuju uzvratni dvoboji osmine finala Lige prvaka.

Barcelona je na Nou Campu slavila protiv Rayo Vallecana, koji je ipak prvi poveo na utakmici, a strijelac je bio De Thomas (24). No, Barcelona je ipak pogocima Piquea (38), Messija (51pen) i Suareza (82) uspjela preokrenuti i doći do pobjede. Ivan Rakitić je ušao u igru u 80. minuti umjesto Coutinha.

Atletico je na svojoj Wandi s minimalnih 1-0 porazio Leganes pogotkom Saula u 50. minuti. Saulov penal je obranio vratar Leganesa, no lopta se sretno odbila do veznjaka Atletica.

Barcelona vodi s 63 boda, a Atletico je drugi s 56.