Ligue 1

Pobjeda Kovačevog Monaca, Lyon se spasio i sačuvao prvo mjesto

Monaco, kojeg vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, na domaćem je terenu s 3:0 svladao Angers i sada drži četvrtu poziciju.
Sport / Nogomet | 10. 01. 2021. u 00:35 Bljesak.info

Nogometaši Lyona zadržali su vodstvo na tablici francuskog prvenstva odigravši 2:2 kod Rennesa i to nakon što su gubili 2:0.

Lyon je sačuvao bod prednosti ispred PSG-a, koji je u Parizu nadigrao Brest s 3:0 pogocima Moise Keana, Maura Icardija i Pabla Sarabije.

Bordeaux je s 2:1 na svom travnjaku slavio protiv Lorienta, a Toma Bašić je za domaćine cijelu utakmicu. Marseille je odigrao 0:0 kod Dijona, a Duje Ćaleta Car je odigrao svih 90 minuta za goste.

U pobjedi trećeplasiranoga Lillea kod Nimesa (1:0) Domagoj Bradarić je igrao do 65. minute.

Monaco, kojeg vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, na domaćem je terenu s 3:0 svladao Angers, piše Hina.