1:0

Pobjeda Juventusa u Bologni

Mario Mandžukić je za Juve odigrao cijeli susret kao kapetan.
Sport / Nogomet | 24. 02. 2019. u 18:56 Bljesak.info

U susretu 25. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je na gostovanju pobijedio Bolognu sa 1-0, a pogodak odluke zabio je Paulo Dybala u 67. minuti.

U susretu između Sassuola i SPAL-a nije bilo pobjednika, susret je završio 1-1. Peluso je doveo domaćine u vodstvo u 43. minuti, a izjednačio je Petagna u 68. minuti iz jedanaesterca. Domaćin je od sudačke nadoknade bio s igračem manje nakon što je isključen Alfred Duncan. Lorenco Šimić nije nastupio za SPAL.

Chievo i Genoa su odigrali bez golova, a Adrian Šemper nije nastupio za domaći sastav.

U ranije odigranom susretu nogometaši Sampdorije pobijedili su kao domaćini Cagliari sa 1-0. Strijelac pobjedničkog pogotka bio je Quagliarella koji je u 66. minuti bio precizan izvođač kaznenog udarca.

Darijo Srna je ušao u 73. minuti, a Filip Bradarić ostao je na klupi za pričuve Cagliarija.

Večeras su na rasporedu još dvije utakmice, sastaju se Parma - Napoli i Fiorentine - Inter.

Na ljestvici vodi Juventus sa 69 bodova ispred Napolija koji ima 53 i Intera sa 46 bodova.