Pao Napoli na San Siru

Piatek zabio dva pogotka i odveo Milan u polufinale

Novopridošli poljski napadač Piatek donio je Milanu plasman u polufinale Kupa Italije.
Sport / Nogomet | 30. 01. 2019. u 08:40 Bljesak.info

Nogometaši Milana postali su u utorak prvim polufinalistima ovogodišnjeg izdanja Kupa Italije, nakon što se pred svojim navijačima na San Siru svladali Napoli s 2:0, a oba je pogotka postigao novopridošli poljski napadač Krystzof Piatek.

Poljak je u 11. minuti iskoristio pogrešku gostujućeg obrambenog igrača Nikole Maksimovića, sam se sjurio prema vrataru Meretu i poslao loptu u mrežu. U 27. minuti je Poljak s lijeve strane kaznenog prostora snažnim i preciznim udarcem pogodio suprotni kut Napolijevih vrata za 2:0, javlja Hina.

U srijedu su na rasporedu još dvije utakmice, Fiorentina - Roma i Atalanta - Juventus, dok će posljednji polufinalist biti poznat u četvrtak, nakon dvoboja Inter - Lazio.

U polufinalu će se igrati dvije utakmice. Prvi dvoboji su na rasporedu 27. veljače, a uzvrati će biti odigrani tek 24. travnja.

Finale je na programu 15. svibnja, a bit će odigrano na rimskom Olimpicu, javila je Hina.