Copa America

Opet se igrala samba: Brazil nakon Venezuele razbio i Peru

Za razliku od prvog, u drugome je poluvremenu Brazil potpuno dominirao, međutim isto tako nije uspijevao zabiti i riješiti utakmicu sve do 68. minute kad je zabio Neymar.
Sport / Nogomet | 18. 06. 2021. u 14:34 Bljesak.info

Noćas je u Rio de Janeiru odigran susret drugog kola Skupine B Copa Americe u kojem je Brazil upisao još jednu uvjerljivu pobjedu, ovoga puta nastradao je Peru rezultatom 4:0.

Nisu Peruanci bili tako lak zalogaj za favorizirane domaćine kako sugerira krajnji rezultat. Pogotovo u prvom dijelu bili su ravnopravan suparnik, čak imali i veći posjed lopte.

Međutim, svoje prilike nisu znali iskoristiti, dok je Brazil jednu svoju pretvorio u pogodak. Peruanskog vratara Gallesea je u 12. minuti probio Alex Sandro na asistenciju Gabriel Jesusa.

U drugome je poluvremenu Brazil potpuno dominirao, međutim isto tako nije uspijevao zabiti i riješiti utakmicu sve do 68. minute kad je zabio Neymar.

Nakon toga se ipak otvorilo te su Peruanci do kraja primili još dva gola, Ribeiro u 89. i Richarlison u 93. minuti bili su strijelci.