Prva liga FBiH

Olimpik došao na bod od Veleža

Olimpik je s ova tri boda došao samo bod iza mostarskog Veleža i čeka nas velika borba za plasman u Premijer ligu BiH.
Sport / Nogomet | 07. 04. 2019. u 17:56 Bljesak.info

Olimpik je u 21. kolu Prve lige Federacije BiH svladao Metalleghe na Otoci s uvjerljivih 3:0.

Domaći su lagano došli do tri boda. Iako su i gosti imali određene šanse, Olimpik je već u prvom poluvremenu riješio pitanje pobjednika.

Već u 12. minuti domaći tim je poveo. Za vodstvo od 1:0 pogodio je Dalibor Pandža. I nakon postignutog gola domaći su nastavljali s napadima, a novu šansu je u pogodak pretvorio ponovo Dalibor Pandža u 25. minuti za sigurni 2:0.

Sve dileme oko pobjednika riješene su u 45. minuti. Pehar je izašao pred vratara gostiju i pogodio je za 3:0.

Podsjetimo, grupa navijača iz Red Armyja dočekala je svoje ljubimce po povratku iz Gradačca kako bi im "očitali lekciju" i tako iskazali svoje nezadovoljstvo, prenosi SportSport.ba. Navijači Veleža nisu samo razočarani rezultatima nego i odnosom prema svetom dresu i očito je da će njihovi ljubimci morati dobro "zapeti" kako bi im bar malo vratili za ono što oni njima pružaju tijekom cijele sezone.