Pao Levante

Očekivana pobjeda Barcelone

Sport / Nogomet | 07. 01. 2018. u 19:04 Bljesak.info

U 18. kolu španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je na Camp Nou protiv Levantea slavila 3:0 te je zadržala devet bodova prednosti u odnosu na drugi Atletico Madrid.

Pogotke za Barcelonu postigli su Lionel Messi (12), Luis Suarez (38) i Paulinho (90+3).

Hrvatski veznjak u dresu Barcelone Ivan Rakitić, koji je u 90 minuta igre pružio solidnu partiju, u 43. minuti zamalo je zatresao mrežu protivnika, ali je njegov volej s 18 metara prohujao nekoliko centimetara pored vratnice, javlja Hina.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 18. kola momčad Leganesa je pred svojim navijačima svladala Real Sociedad 1:0, a pogodak za sedmu ovosezonsku pobjedu postigao je Gabriel u 75. minuti.

Večeras se još sastaju Athletic Bilbao i Alaves, Villarreal i Deportivo te Celta Vigo i Real Madrid.