Novi trener, stari problemi

Džeko i Roma produžili agoniju Milana

Milan je ovim porazom pao na 13. mjesto prvenstvene ljestvice sa samo deset osvojenih bodova
Sport / Nogomet | 27. 10. 2019. u 20:07 Bljesak.info

Roma je na svom stadionu slavila 2:1 protiv Milana u susretu 9. kola Serie A, a strijelci za Rimljane bili su Edin Džeko u 38. minuti i Nicolo Zaniolo u 58. minuti utakmice. Pogodak za Milan zabio je Theo Hernandez u 55. minuti.

Atalanta je ranije u Bergamu 'razbila' Udinese Igora Tudora sa 7-1, a jedan od strijelaca bio je hrvatski reprezentativac Mario Pašalić.

Momčad Igora Tudora je u prvih osam kola primila svega šest golova, a danas su u Bergamu primili sedam golova u 85 minuta.

Zanimljivo, upravo je Atalanta jedan od klubova koji je nanio najteži poraz Udineseu u povijesti kluba. U sezoni 1931/32. u Serie B momčad iz Bergama je slavila sa 7-0. Identičnim rezultatom Udinese je izgubio još tri puta, od Milana (1959), Fiorentine (1959) i Barija (1931).

Milan je ovim porazom pao na 13. mjesto prvenstvene ljestvice sa samo deset osvojenih bodova, a Roma sa 16 bodova drži peto mjesto. Vodeći je Juventus koji ima 23 boda, a s 22 odnosno 20 bodova prate ga Inter i Atalanta.